A z narodzeniem Jezusa było tak…

Dostępność duża ilość
Shipment date: 5 dni (dni robocze)
Cena: 16,00 zł 16.00 PLN
ilość szt.
Kod produktu: 9788367043359

Opis

Wiara najprościej to seria książeczek przygotowanych z myślą o rodzicach czy dziadkach, którzy pragną przekazywać dzieciom już od ich najmłodszych lat treści ewangeliczne. Każdy, kto zmierzył się z tym wyzwaniem, wie, że nie jest to proste. Przygotowaniu tej książeczki przyświecała zatem idea, by stworzyć jak najlepsze narzędzie pomocne w tym trudnym zadaniu. 

Język snutej opowieści jest bardzo prosty i omija najtrudniejsze do zrozumienia zagadnienia teologiczne oraz niektóre wydarzenia, na których przyjęcie dziecko może nie być jeszcze gotowe. Jednocześnie pozostaje bardzo wierny Ewangelii. Przedstawione historie stają się nie tylko przystępne, lecz także pasjonujące i piękne, jak pasjonujące i piękne były opowieści naszych rodziców i dziadków, które na długo, czasem na zawsze pozostały w naszej pamięci. Dodatkowe pytania i odpowiedzi ułożone zostały tak, by pozwalały dzieciom zrozumieć różnice między realiami historycznymi czasów ewangelicznych i współczesnych oraz by były znakomitym pretekstem do sprowokowania dialogu z dzieckiem na temat usłyszanych treści. Starannie przygotowane, przyjazne, plastyczne i wykonane nowoczesną kreską ilustracje mają działać na wyobraźnię i emanować ciepłem, a także przybliżać realia ewangeliczne. Całość poddano szczegółowej konsultacji teologicznej.

Mamy nadzieję, że oddajemy w ręce rodziców znakomite domowe narzędzie do najważniejszej, bo rodzinnej katechizacji. Gorąco zachęcamy, by z tego narzędzie skorzystać.

Dane techniczne

Wydawnictwo Dom Wydawniczy Rafael
Autor Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
ISBN 978-83-67043-35-9
Liczba stron 21
Format 155x230
Oprawa miękka
Data wydania 2021
Zastosowanie wsparcie metabolizmu

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl