Jak Helenka została siostrą Faustyną

Dostępność brak towaru
Cena: 12,90 zł 12.90 PLN
ilość szt.
Kod produktu: 9788366560147

Opis

Faustyna Kowalska - prawdziwa historia

Helenka bardzo lubiła zadawać pytania: Jak zostać królewną, Jak odkryć nieśmiertelność, Co znajduje się w Hostii? Pytania te były często zaskakujące, wręcz niezwykłe. Podobnie niezwykłe i niewytłumaczalne były wydarzenia, które pojawiały się w życiu Helenki. Jak to się stało, że zamiast królewną Helenka stała się siostrą Faustyną i czy odkryła, co znaczy najprawdziwsze szczęście?


Życiorys św. Faustyny


Oto historia inspirowana prawdziwym życiem i dochodzeniem do świętości małej dziewczynki Helenki Kowalskiej, późniejszej siostry Faustyny, która poczuła powołania do bycia najbliżej Jezusa, jak tylko się da. To ona, gdy została siostrą zakonną, wskazała nam jak niewyobrażalnie wielkim skarbem jest Boże Miłosierdzie płynące prosto z serca Pana Jezusa.

Modlitwa do świętej Faustyny

Koronka do Bożego miłosierdzia zrodziła się na styku dwóch etapów: zaufania i gotowości do podjęcia misji. Święta Faustyna Kowalska dała nam tę modlitwę nie jako modlitwę do siebie, ale jako zwrócenie się do Miłosierdzia Pana. Wiele osób jednak prosi Faustynę o wstawiennictwo. Ludzie z całego świata przyjeżdżają do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i proszą Faustynę o potrzebne łaski.

Media o tytule "Jak Helenka została siostrą Faustyną:

Dane techniczne

Wydawnictwo Dom Wydawniczy Rafael
Autor Aleksandra Polewska
ISBN 9788366560147
Liczba stron 56
Format 140x200
Oprawa miękka
Data wydania 2020
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl