Katolicki dom (560468)

Dostępność duża ilość
Shipment date: 5 dni (dni robocze)
Cena: 79,00 zł 79.00 PLN
ilość szt.

Opis

Promocja od 2 egz. cena 50 zł/szt.

Katolicki dom – monumentalny, pięknie ilustrowany wolumen, który powinien posiadać każdy chrześcijanin. Dzieło to stanowi bowiem swego rodzaju przewodnik po praktykach religijnych, które należy pielęgnować w rodzinnym gronie. Jest ono doskonałym uzupełnieniem Pisma Świętego oraz Katechizmu Kościoła Katolickiego. 

Książka ta może być wspaniałą pamiątką zawarcia sakramentu małżeństwa (dostępna jest w białej obwolucie). W przypadku wyboru tej opcji podczas składania zamówienia prosimy wpisać w rubryce uwagi - obwoluta ślubna.

Autor – kapłan od wielu lat czynnie uczestniczący w życiu swoich parafian – tłumaczy, jak i dlaczego prowadzić rodzinnie praktyki modlitewne; omawia sposoby czytania Pisma Świętego; wskazuje, z jakich wzorców korzystać, by kroczyć drogami świętości i się na nią otwierać; wreszcie szczegółowo omawia wszystkie sakramenty święte oraz praktyki roku liturgicznego z najważniejszymi świętami włącznie. Całość wzbogacona została o rozbudowaną część modlitewną.

Biorąc do ręki Katolicki dom, pamiętajmy, że stanowi ona inspirację do umiejętnego łączenia ewangelicznych postaw Marii i Marty, które ukazują, że życiowa aktywność winna wynikać ze spotkania z Panem na modlitwie. 

Książka posiada imprimatur Kościoła katolickiego. 

 

 

Dane techniczne

Wydawnictwo Dom Wydawniczy Rafael
Autor ks. Leszek Smoliński
ISBN 9788366560468
Liczba stron 320
Format 195x260
Oprawa twarda
Data wydania 2020
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl