Z narodzeniem Jezusa było tak (album z dołączoną płytą CD kolędową) (250789)

Dostępność brak towaru
Cena: 29,90 zł 29.90 PLN
ilość szt.

Opis

Zapewne o wielu zdarzeniach związanych z narodzeniem Jezusa nigdy się nie dowiemy. Nie wolno jednak rezygnować z próby poznania tajemnicy wcielenia. Album Z narodzeniem Jezusa było tak... to jeden z najlepszych przewodników prowadzących do prawdy biblijnych przekazów. Autor, ksiądz profesor Edward Staniek, komentując fragmenty z Ewangelii według św. Mateusza i św. Łukasza, przybliża realia życia w Palestynie w czasach narodzenia Jezusa, opowiada o zwyczajach, wyjaśnia niezrozumiałe zwroty i pokazuje, jak słowa Pisma Świętego odnoszą się do naszej, współczesnej sytuacji.

Objaśnienia księdza Stańka zaskoczą nawet tych, którzy dobrze znają teksty Ewangelii, ponieważ wykraczają poza stereotypowe interpretacje biblijnych słów. Teksty uzupełniono zdjęciami przedstawiającymi miejsca biblijne oraz krajobrazy z Ziemi Świętej związane z narodzeniem, dzieciństwem i działalnością Jezusa. Dzięki temu album staje się niezwykłym przewodnikiem po Ewangelii, pozwala też wyobrazić sobie realia miejsce, w których rzeczywiście przebywał Chrystus.

Do albumu dołączony jest wyjątkowy prezent w postaci Płyty CD zawierającej nagrania najpiękniejszych kolęd w znakomitym i niezapomnianym wykonaniu polskich artystów.

wym. 20,5x29cm, s. 112. oprawa twarda

 

Dane techniczne

Wydawnictwo Dom Wydawniczy "Rafael"
Autor ks. prof. Edward Staniek
ISBN 9788366250789
Liczba stron 112
Format 20,5x29
Oprawa twarda
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl