Dziennik więzienny. Odrzucenie

Dziennik_wiezienny_T2_ODRZUCENIE_3D_300dpi.jpg
  • nowość
Dostępność duża ilość
Shipment date: 5 dni (dni robocze)
Cena: 69,90 zł 69.90 PLN
ilość szt.
Kod produktu: 9788367336154

Opis

 Światowy bestseller, który porusza sumienia

NIEWINNY!


Ten ostateczny werdykt został wydany po czterech latach udręki – publicznych oskarżeń, śledztwa, procesu i medialnego linczu – oraz ponad roku więzienia za przestępstwo, którego kard. George Pell nie popełnił! Sąd Najwyższy Australii ostatecznie całkowicie uniewinnił 78-letniego kardynała i oczyścił z zarzutów o przestępstwo na tle seksualnym.

Było to nie tylko osobiste zwycięstwo hierarchy nad niesprawiedliwością, ale i nadzieja dla całego Kościoła katolickiego, iż prawda zawsze ostatecznie zatriumfuje. Nie żywiąc niechęci do swoich oskarżycieli, sędziów, pracowników więziennictwa, dziennikarzy oraz osób wyrażających wobec niego nienawiść, kard. Pell wykorzystał pobyt w więzieniu jako swego rodzaju „przedłużone rekolekcje”. Sumiennie przy tym wypełniał strony zeszytu swoimi duchowymi refleksjami oraz spostrzeżeniami na temat bieżących wydarzeń i więziennego życia. Z jego zapisków wyłania się portret człowieka niezłomnej wiary i ogromnej dojrzałości duchowej, poddawanego próbie jak biblijny Hiob, który może się stać inspiracją i wzorem dla współczesnego człowieka.
 
Do tej pory nakładem DW Rafael ukazał się pierwszy tom – Dziennik więzienny. Apelacja.
Dziennik więzienny. Odrzucenie to druga książka z tryptyku, który kard. Pell stworzył podczas uwięzienia. Kolejna część już w przygotowaniu.
 

Dane techniczne

Wydawnictwo Dom Wydawniczy Rafael
Autor kard. George Pell
ISBN 9788367336154
Liczba stron 448
Format 145x200
Oprawa twarda
Data wydania 2022
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl